Magazyn

Magazyn Gitarzysta

Wydanie Styczeń 2013

Magazyn fanów gitary

Rozpoczynamy rok 2013, który zgodnie z zasadą szczęśliwej trzynastki może być także niezwykły i dla Was.

A będzie taki z pewnością wraz z najnowszym numerem magazynu Gitarzysta, w którym publikujemy obszerny materiał z synem słynnego Franka Zappy: Dweezilem. Oprócz tego spotkacie u nas młodego lwa bluesowej sceny - Gary'ego Clarka Jr., ex-gitarę Megadeth - Marty'ego Friedmana, nowego strzelca Ozzyego – Gusa G, legendarnego Steve'a Hacketta, wirtuoza jazzu Johna McLaughlina i gwiazdę rocka Richiego Samborę (obaj panowie ze świeżymi krążkami na koncie), a także jeden z filarów Pink Floyd – Rogera Watersa. To wszystko okraszone siedmioma lekcjami gitarowymi i dwoma basowymi oraz licznymi testami. Jednym słowem... polecam!

Wydanie elektroniczne

Pobierz magazyn już teraz

Prenumerata

E-prenumerata

W numerze między innymi:

Dweezil Zappa - wywiad
Dweezil Zappa przypomina nam brzmienie swojego ojca - późnego, wspaniałego Franka Zappy - podczas niekończącego się projektu "Zappa Plays Zappa".
strona 32
John McLaughlin - artykuł
Legenda fusion nie zmieniłaby żadnej rzeczy w swoim ostatnim projekcie - napędzanej przez PRS'a mistrzowskiej sesji, którą wspomina jako "duchowe doświadczenie".
strona 28
Steve Hackett - wywiad
Jako gitarzysta Genesis, Steve Hackett stworzył magiczny, melodyczny styl grania, który inspirował gitarzystów od Briana Maya po Eddiego Van Halena.
strona 38
Roger Waters
w Basiście

...a poza tym: Wojtek "Lajan" Witczak, Ashdown Five 15, TC Electronic BH 250.
26 dodatkowych stron
Ibanez S570DXQM-BBB - test
Firma Ibanez może się poszczycić nie tylko olbrzymią kolekcją instrumentów dostępnych w jej katalogu, ale również wieloma modelami, które od szeregul lat wciąż utrzymują się na fali popularności.
strona 64
LTD KH-25 - test
ESP to już firma-instytucja, w świecie muzyki rockowej tak znana, że z pewnością nie trzeba jej specjalnie przedstawiać żadnemu poważnemu muzykowi.
strona 68
Laboga The Beast 30W Plus - test
Laboga jest jedną z najbardziej doświadczonych i najdłużej działających na rynku firm zajmujących się produkcją wzmacniaczy gitarowych.
strona 73