Magazyn

Magazyn Gitarzysta

Wydanie Sierpień 2012

Magazyn fanów gitary

W tym, wakacyjnym jeszcze, numerze Gitarzysty polecam prujący niczym torpeda wywiad z Litzą, niewątpliwą osobowością polskiej sceny rockowej, którego nowa płyta pojawiła się właśnie na rynku. Przy okazji dowiecie się, jak radzi sobie nowy gitarzysta Red Hot Chili Peppers oraz jakie skutki przyniosła rockowa rebelia, wszczęta przez gitarzystę Iron Maiden.

Wydanie elektroniczne

Pobierz magazyn już teraz

Prenumerata

E-prenumerata

W numerze między innymi:

Litza - wywiad
Litza - naczelny riffiarz Rzeczypospolitej, po kapelach takich jak Acid Drinkers, Turbo, Creation Of Death, Flapjack, Arka Noego, 2Tm2,3 czy Kazik Na Żywo, rozkręcił, własną, prywatną Luxtorpedę.
strona 30
Adrian Smith - wywiad
Większość kojarzy go z Iron Maiden, ale nawet gitarzysta tego formatu ma prawo chwilę odpocząć od Dziewicy. Tym razem pytam go więc o Primal Rock Rebellion.
strona 38
Maciej Maleńczuk - wywiad
Wielki niepokorny polskiej branży muzycznej w zupełnie nowej roli… szeryfa. Właśnie powrócił z nową płytą i nie zawaha się jej użyć.
strona 44
Mietek Jurecki
w Basiście

...a poza tym: Robert Kocoń, Tomasz Grochowalski oraz warsztaty basowe.
26 dodatkowych stron
Josh Klinghoffer - artykuł
Wielu zastanawiało się, czy ktokolwiek zdoła zastąpić gitarowego boga RHCP, który śmiał abdykować. Ladies & Gentleman: oto Następca, przez duże "N".
strona 50
Fret-King Black Label Country Squire - test
Fret-King to młoda brytyjska marka, której właścicielami są firma JHS oraz Trev Wilkinson, ceniony na całym świecie twórca i producent wysokiej klasy osprzętu gitarowego. Misją firmy jest zaoferowanie jak najlepszej jakości instrumentów w cenie osiągalnej dla każdego gitarzysty.
strona 64
Ibanez Premium RG 827QMZ - test
Seria RG już od ćwierć wieku cieszy się niesłabnącą popularnością, którą niewątpliwie zwiększyła jeszcze wprowadzona w 2011 roku seria Premium. Gitary 7-strunowe, wraz z rozwojem progresywnego rocka i metalu, doskonale sprawdzają się w nowoczesnej muzyce gitarowej i są coraz częściej wybierane również przez młodych gitarzystów.
strona 68